16 lutego 2024

Forum Kobiet -7 marca 2024 godz.14:30

Aktualności

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie które odbędzie się na kampusie Politechniki Krakowskiej przy ulicy Warszawskiej 24 (budynek Działowni)

Wspólnie z Polska Izbą Inżynierów Budownictwa mamy zaszczyt zaprosić wszystkie kobiety poszukujące inspiracji oraz wsparcia w swojej ścieżce zawodowej na wydarzenie dedykowane specjalnie dla Was – Forum Kobiet.

Podczas naszego Forum będziemy mieć okazję uczestniczyć w panelach dyskusyjnych, które będą prowadzone przez ekspertki oraz kobiety sukcesu, gotowe podzielić się swoimi doświadczeniami i najlepszymi praktykami zawodowymi. Ponadto, wśród naszych gości znajdą się również przedstawiciele HR renomowanych firm, którzy udzielą cennych wskazówek dotyczących procesu rekrutacji oraz podzielą się najnowszymi trendami na rynku pracy.

Nieustannie dążymy do rozwoju i wsparcia kobiet w życiu zawodowym, dlatego też na Forum będzie miała miejsce sesja, w której wystąpią mentorka, coach, trener oraz psycholog, omawiając tematy związane z budowaniem asertywności, rozpoznawaniem własnych potrzeb oraz pomaganiem sobie nawzajem.

Zapraszamy do zapisów i dołączenia do nas na tym niezwykle inspirującym wydarzeniu!

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli:

JM Rektor Politechniki Krakowskiej, prof. dr hab. inż. Andrzej Szarata

Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej

Polska Izba Inżynierów Budownictwa

Małopolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa

Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa

Patronat wiodący objęła firma Eurovia.

Link do zapisów: https://forms.gle/RCfeGLLCrBiTVXLH6